Akademia Asysdent

Biosmalto – bioaktywne materiały odbudowujące i pobudzające mineralizację twardych tkanek szkliwa, zębiny i cementu korzeniowego

Zapisano się: 179 studentów
Wykłady: 1

Demineralizacja w strukturze klinicznej nie dotyczy tylko białych plam, które możemy znaleźć na powierzchni zęba, ale również innych ognisk demineralizacji, jak erozje, abrazje lub często obserwowane starcie powierzchni zęba.

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu wykład Biosmalto – bioaktywne materiały odbudowujące i pobudzające mineralizację twardych tkanek szkliwa, zębiny i cementu korzeniowego, który prezentuje NIEINWAZYJNY system naprawczy struktur szkliwa i zębiny. 

 W prezentowanym wykładzie chcemy zgłębić pojęcie remineralizacji szkliwa z jej szeroką perspektywą odnosząc się do wyników klinicznych.

Opisane zostaną wskazania , metody i procedury do świadomego stosowania tych bioaktywnych preparatów i materiałów dodatkowych. Pokazany zostanie również skuteczny sposób eliminacji nadwrażliwości.

Wyznaczymy nową ścieżkę w remineralizacji!

Po obejrzeniu kursu, koniecznie rozwiąż Quiz i uzyskaj szansę na odbiór nagrody podczas Konferencji Asysdent 13 maja 2023.